A+ A A-

Черкаський колапс

1

102І знову новини з Черкас. Як інформує черкаське інтернет-видання http://provce.ck.ua/, в місті виникла просто якась патова ситуація, масово крадуть ліфтове обладнання і збувають його пунктам прийому металобрухту. Про цю проблему ми вже неодноразово писали у нашому виданні, інформаційні видання Черкащини також б'ють на сполох, але міська влада все одне не може взяти ситуацію під контроль і вгамувати крадіїв.
Коментарі з цього приводу надає заступник начальника Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олександр Овсієнко.
За його словами, від початку року поліція відкрила 43 кримінальні провадження стосовно крадіжок ліфтового обладнання. Ще 52 впровадження відкрито за фактом крадіжок люків та решіток зливової каналізації. Як повідомив Олександр Овсіенко, як правило, крадіжки скоюють одні й ті самі люди, які так і не дістали належного покарання через суд. Таких «активно працюючих» на збуті металобрухту підозрюваних людей наразі зафіксовано п’ятеро. Нещодавно, як приклад, спіймано ще одного чоловіка, якого підозрюють у крадіжці ліфтового обладнання за адресою бул. Шевченка, 409. Справу направлено до суду. Однак впевненості у тому, що суд призначить цій людині належне покарання, немає. Мотивацією ж скасування вироків у суді є відсутність складу адміністративного порушення.
Доходить до того, що поліція приїжджає на виклик щодо крадіжки ліфтового обладнання в під'їзді, оформлює протокол, а тим часом у сусідньому під'їзді цього ж будинку продовжують красти ліфтове обладнання. Майже на всіх місцях крадіжки помічається один і той же стиль. Крадії виламують оглядові вікна або двері і викрадають те, що вважають цінним з точки зору здачі на метал. Звісно ж, оглядові двері практично ніде не устатковано сигналізацією.
 Як зазначає Олександр Овсієнко,  «минулого року було складено 10 адміністративних протоколів за порушення діяльності пунктів металобрухту. Справи було направлено до суду, і всі вони були скасовані судами. У Черкасах діють 38 пунктів металобрухту, з них 8 нелегальні, вони перебувають у приватному секторі. Власники пояснюють, що купують металобрухт не з метою здавання, а мовляв, для власного використання, будувати щось».

Натомість,  в ліфтах, які пограбовані обслуговуючі організації просто не встигають замінювати вкрадене обладнання на нове. Одразу крадуть. Тому ліфти довгий час не працюють і мешканці не мають можливості ними користуватися.  Ось таке замкнене коло.

Другие материалы в этой категории: « Попався на гарячому Горять ліфти! »

Site buit by Jackson G

Телефоны редакции:

+38 (056) 787-05-28

Использование материалов данного сайта разрешается при условии открытой гиперссылки на liftexpert.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка должна быть размещена в первом абзаце материала.

Перепечатка статей, других текстовых материалов, иллюстраций и фотографий с печатного издания «Лифт Эксперт» разрешается только с письменного согласия правообладателя.

В случае нарушения авторских прав, «Лифт Эксперт» оставляет за собой право защищать свои права и интересы путем подачи жалоб в правоохранительные органы, а также исковых заявлений в судебные органы.


© 2012–2015. ООО Фирма «САНСЕТ» Все права защищены.

Вход