Вы находитесь здесь:Новости Украины
A+ A A-
1

Ліфт не працюєМешканці мікрорайону Теремки, що у Києві, постійно звертаються до міської влади з проханням щодо ремонту ліфтів.  Однак проблема ускладнюється не тільки тим, що ліфтам вже більше 30–35 років і вони виготовлені Карачаровським механічним заводом, а ще й тим, що задоволення це не з дешевих і, як зазначає депутат Києвради Вадим Іващенко: «Теремки – єдиний мікрорайон у Києві, де ще залишилися карачаровські ліфти (Карачаровський механічний завод, Москва, РФ). Ремонтувати їх дуже складно і не має сенсу, оскільки ліфтам вже понад 30 років. Ремонт коштує дорого. Там має бути одна-єдина програма – це заміна ліфтів. Програма існує, і на сьогоднішній день по цьому мікрорайону передбачено дві заміни». Проте на мікрорайоні знаходиться 118 будинківу кожному по три ліфти. Загалом це 354 ліфти, які мають бути замінені. Заміна одного ліфта в середньому це 1,5–2,2 млн грн. Тобто необхідна сума для оновлення ліфтового господарства мікрорайону Теремки становить близько 531–778,8 млн грн. Сума завелика навіть для бюджету Києва. Депутат зазначив, що в наступному році «слуги народу» будуть звертатися до столичного мера, щоб було виділено більше коштів на заміну ліфтів. Мешканцям залишається хіба що терпляче чекати. Тож будемо слідкувати, як буде вирішуватися питання з ремонтами ліфтів на мікрорайоні. Далі буде.

Подробнее ...
1

Ранжування висотиМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує встановити максимальну поверховість житлової забудови у населених пунктах залежно від їх класифікації та чисельності населення. Відповідні зміни містяться у новому проекті ДБН Б.2.2-Х:2018 «Планування і забудова територій».

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні у діючому ДБН відсутнє ранжування висоти в населених пунктах, через що все частіше наші міста і села починають втрачати свій існуючий вигляд – сільська місцевість забудовується як у містах, хоча не має достатньої інженерної підготовки для цього, а міста, у свою чергу, перетворюються на кам’яні джунглі. Щоб гармонізувати простір та зробити його більш комфортним для жителів як у містах, так і в селах, а також планувати подальший розвиток населених пунктів, враховуючи можливості їх інфраструктури, у новому ДБН вводяться обмеження щодо житлової забудови населених пунктів залежно від їх класифікації та кількості населення, що проживає», — сказав він.

Так, у сільських населених пунктах з чисельністю населення до 1000 осіб дозволяється виключно садибна забудова, у селах понад 1000 осіб — садибна забудова та багатоквартирні будинки висотою до 12 м (до 4-х поверхів включно), у селищах міського типу – садибна забудова та багатоквартирні будинки до 15 м (до 5 поверхів включно).

У містах з чисельністю населення до 50 тисяч дозволяється розміщувати садибну забудову та багатоквартирні будинки до 27 м (до 9-ти поверхів включно), у містах з населенням 50–100 тисяч  – садибну забудову та багатоквартирні будинки до 48 м (до 16-ти поверхів включно).

Максимально допустима висотність багатоквартирної забудови у містах з чисельністю населення понад 100 тисяч встановлюється документацією з просторового планування.

Дані параметри висоти визначаються без врахування шатрової покрівлі у разі її влаштування. У разі будівництва на складному рельєфі висота визначається із врахуванням цокольного поверху.

Оновлений ДБН «Планування і забудова територій» вже затверджений і буде опублікований найближчим часом.

Проект розроблений на заміну ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.2.4-1- 94 «Планування і забудова сільських поселень», ДБН Б.2.4-3- 95 «Генеральні плани сільськогосподарських підприємств», ДБН Б.2.4-4- 97 «Планування та забудова малих сільськогосподарських

підприємств та селянських (фермерських) господарств», ДБН Б.1-2- 95 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження комплексних схем транспорту для міст України», СНиП ІІ-89- 80 «Генеральные планы промышленных предприятий».

Подробнее ...
1

mandryk1Как сообщили сайту «Информатор» в пресс-службе Днепровского городского совета, в городе по поручению его главы начат масштабный ремонт лифтов. Работы идут полным ходом: с января месяца уже отремонтировано двадцать подъемников, считавшихся безнадежными.

Самой распространенной причиной остановки лифтов является хищение деталей и механизмов. Поэтому городские власти просят жителей быть предельно бдительными и следить, чтобы к подъездам не имели доступа посторонние люди. На данный момент в городе осталось еще 225 лифтов, которые не работают. До конца года их все капитально отремонтируют, — обещает сайт.

Подробнее ...
1

P328016528–31 березня відбувся Весняний Будівельний Форум у Львові. Журнал «Ліфт Експерт» також був серед його учасників. Нам надзвичайно приємно, що ми мали можливість поспілкуватися з підприємцями будівельного бізнесу, а також з ліфтовими компаніями України, серед яких, між іншим, багато наших передплатників. Українські ліфтові компанії були представлені на виставці компанією «Міцуї Україна», СРБК «Портал», Західною ліфтовою компанією «Груп», серед відвідувачів виставки були також «КиївЛіфт». Більш докладно про перебіг виставки, а також цікаві інтерв’ю з її учасниками та огранізаторами читайте у квітневому номері «Ліфт Експерт». Будьте в темі!

Подробнее ...

Телефоны редакции:

+38 (056) 787-05-28

Использование материалов данного сайта разрешается при условии открытой гиперссылки на liftexpert.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка должна быть размещена в первом абзаце материала.

Перепечатка статей, других текстовых материалов, иллюстраций и фотографий с печатного издания «Лифт Эксперт» разрешается только с письменного согласия правообладателя.

В случае нарушения авторских прав, «Лифт Эксперт» оставляет за собой право защищать свои права и интересы путем подачи жалоб в правоохранительные органы, а также исковых заявлений в судебные органы.


© 2012–2015. ООО Фирма «САНСЕТ» Все права защищены.

Вход